
Валіза дитяча дорожня якість Преміум Josepf Ottenn Трансформер з кодовим замком 52 см 7570TR
3 262,50 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7570TR
- +380 (68) 756-50-90Світлана
Дорогі наші покупці, Раді привітати Вас, у нашому найцікавішому магазині!
НАШ САЙТ
happy-market.com.ua
Валіза дитяча дорожня якість Преміум Josepf Ottenn Трансформир з кодовим замком 52 см 7570TR

Дитяча валіза дорожня "Josef Otten" буде чудовим вибором, якщо Ви плануєте вирушити з дітьми на відпочинок. Така валіза буде цікава діткам не тільки через гарний дизайн, дитина почуватиметься самостійною, вона буде зацікавлена скласти у валізу свої речі та потім розібрати їх. Це стане цікавою грою й дасть батькам час, поки дитина буде зайнята.
Вага такої валізи для подорожей невелика. Є зручна висувна ручка. Його колеса виготовлені з високоякісного каучуку та сконструйовані так, щоб валізу можна було легко підіймати сходами.
Функціональність, надійність, якість — ось що вирізняє дитячі дорожні валізи Josef Otten від інших подібних виробників.
Доставка Будь-якою транспортною компанією, на всі регіони України завдяки покупця. Запропоновано на карт-рах у Приват-банку або накладеному платіжом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для дітей |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Висота | 52 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 33 л |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 |
| Якість пластику та фурнітури | Преміум |
| Кількість коліс | 8 |
| Персонаж | Трансформер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ручка | 104 |
| Колір | Комбінований |
- Ціна: 3 262,50 ₴








