Новинка

Валіза дитяча дорожня якість Преміум Josepf Ottenn Холодна серце з кодовим замком 55 см 420-3FZ
2 479,50 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 420-3FZ
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для дітей |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 33 л |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 |
| Якість пластику та фурнітури | Преміум |
| Кількість коліс | 8 |
| Персонаж | Холодне Серце |
| Стать | Для дівчинки |
| Розмір | 50х33х25 |
| Ручка | 94 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 479,50 ₴








