
Закладки магнітні для книг 7070 "Super Model" 6шт
24,89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48913
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дорогие наши Покупатели, Рады приветствовать Вас, в Нашем Самом интересном магазине!
НАШ САЙТ
Очень большой выбор канцтоваров и не только.
смотреть все канцтовары.
Чтобы посмотреть весь наш ассортимент, нажмите на кнопку под красной стрелочкой
Замовлення можна залишити на сайті натиснувши кнопку купити, якщо вам це не зручно ми з задоволенням приймемо замовлення в вайбер або телефонному режимі.
Закладки магнітні для книг 7070 "Super Model" 6шт
Закладка-магніт модель 6 варіанти. Матеріал - ПВХ. У наборі - 6 шт. Упаковка - 20 наборів. Блок - 300 наборів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Тип | Закладка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,89 ₴




