
Рюкзак молодіжний повсякденний Winner /SkyName 90-104
1 870 ₴
- В наявності
- Код: 90-104
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 28 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Слот-перехідник: | для USB і для навушників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴








