
Ранець шкільний для хлопців Winner /SkyName R4-415 + ПОДАРУНОК
1 400 ₴
- В наявності
- Код: R4-415
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Вага | 820 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Годинник |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴








