Новинка

Степлер 24 No 9907 (F) Radius уп-12шт (11,6*5,7*3,4см)
104,16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21972
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер 24 No 9907 (F) Radius уп-12шт (11,6*5,7*3,4см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radius |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Інший |
| Прогумована ручка | Ні |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Тип управління | Ручне |
| Розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 110.5 мм |
| Довжина | 10.4 мм |
| Ширина | 50.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип керування | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,16 ₴