
Валізи Josepf Ottenn дитячі на 4 колесах "MV"L 20" код. замок + ключ, органайзер, бок підніжки, бок ручка
3 262,50 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DSCN9429
- +380 (68) 756-50-90Світлана
Дорогі наші покупці, Раді привітати Вас, у нашому найцікавішому магазині!
НАШ САЙТ
happy-market.com.ua
Дуже великий вибір канцтоварів і не тільки.
дивитися всі валізи
Щоб подивитися весь наш асортимент, натисніть на кнопку під червоною стрілочкою
Замовлення можна залишити на сайті, натиснувши кнопку, купити, якщо вам це не зручно, ми із задоволенням приймаємо замовлення в вайбер або телефонному режимі.
Валізи Josepf Ottenn дитячі на 4 колесах "MV"L 20" код. замок + ключ, органайзер, бок підніжки, бок ручка

Дитяча валіза дорожня "Josef Otten" буде чудовим вибором, якщо Ви плануєте вирушити з дітьми на відпочинок. Така валіза буде цікава діткам не тільки через гарний дизайн, дитина почуватиметься самостійною, вона буде зацікавлена скласти у валізу свої речі та потім розібрати їх. Це стане цікавою грою й дасть батькам час, поки дитина буде зайнята.
Вага такої валізи для подорожей невелика. Є зручна висувна ручка. Його колеса виготовлені з високоякісного каучуку та сконструйовані так, щоб валізу можна було легко підіймати сходами.
Функціональність, надійність, якість — ось що вирізняє дитячі дорожні валізи Josef Otten від інших подібних виробників.
Доставка Будь-якою транспортною компанією, на всі регіони України завдяки покупця. Запропоновано на карт-рах у Приват-банку або накладеному платіжом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для дітей |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 54 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 33 л |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 |
| Якість пластику та фурнітури | Преміум |
| Кількість коліс | 8 |
| Персонажі | Капітан Америка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ручка | 130 |
- Ціна: 3 262,50 ₴



