Новинка

Валіза дитяча дорожня якість Люкс ручна поклажа Josepf Ottenn Холодна серце з кодовим замком 18-FZ-17
2 371,62 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18-FR-17
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для дітей |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 33 л |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 |
| Якість пластику та фурнітури | Люкс |
| Кількість коліс | 4 |
| Персонаж | Холодне Серце |
| Ручка | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 371,62 ₴








