Новинка

Декор святковий 8445 Блакитний круглий 5 шт., 15 см (бум. тиш'ю) у ОРР розкладний
42,52 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 37178
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декор святковий 8445 Блакитний круглий 5 шт., 15 см (бум. тиш'ю) у ОРР розкладний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал | Папір |
| Тематика свята | Вечір, День святого Валентина, Анімоване свято, Хеллоуїн, Весілля, 8 березня, День прапора, 9 Травня, Новий рік, День незалежності, Державний свято, Дитяче свято, Гендер паті, День Народження |
| Тип | Банти |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,52 ₴