Новинка

Визитница на 160 виз. AB-160 (12*19,5см) кож зам с металл углами
109,99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 50930
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Визитница на 160 виз. AB-160 (12*19,5см) кож зам с металл углами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість карт, що вміщаються | 160 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 101-200 |
| Кількість прозорих відділень | 101-200 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,99 ₴
