Новинка

Косметичка 230 Фламінго у кольорах 4 різновиди, 20,5*14*7 см
124,87 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 47619
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка 230 Фламінго у кольорах 4 різновиди, 20,5*14*7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20.5 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка пенал |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,87 ₴