Новинка

Косметичка на змейке МИКС S 20*13*4 (3шт/уп)
82,46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 30119
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка на змейке МИКС S 20*13*4 (3шт/уп)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дзеркало в комплекті | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Косметичка пенал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82,46 ₴