Новинка

Косметичка на змейке МИКС L 25*15*4 (2шт/уп)
141,36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32077
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка на змейке МИКС L 25*15*4 (2шт/уп)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка пенал |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141,36 ₴