Новинка

Пенал 1 відділення SFS1172 Паркет 21*5*3 см із поролоном
25,29 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27821
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал 1 відділення SFS1172 Паркет 21*5*3 см із поролоном
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,29 ₴