
Візитниця на 32 візитки V-7171-1 "Лошаді"
92,32 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 22357
+380 (50) 924-60-56
Андрій- +380 (68) 756-50-90Світлана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорогі наші покупці, Раді привітати Вас, у нашому найцікавішому магазині!
НАШ САЙТ
Дуже великий вибір канцтоварів і не тільки.
дивитися всі ранці шкільні
Щоб подивитися весь асортимент канцтоварів, натисніть на кнопку під червоною стрілочкою
Щоб подивитися весь асортимент готових наборів першокласника, натисніть на кнопку під червоною стрілочкою
Замовлення можна залишити на сайті, натиснувши кнопку, купити, якщо вам це не зручно, ми із задоволенням приймаємо замовлення в вайбер або телефонному режимі.
Візитниця на 32 візитки V-7171-1 "Лошаді"
на 32 визитки V-7171-1 "Лошади". Паковання — 50 шт. Блок — 200 шт.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 130 мм |
| Кількість карт, що вміщаються | 32 шт. |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92,32 ₴





